Načítám Akce

Magdalena Šimečková

+420 736 187 368||gttczech.cz

Studovala sociální práci s poradenským zaměřením na Univerzitě v Ostravě. Své studium ukončila diplomovou prací a výzkumem na téma terapie se zvířaty u seniorů s Alzheimerovou chorobou. Během studií zahájila svou poradenskou činnost v oblasti psího chovaní. V současné době provozuje výcvikové centrum pro psy, které se specializuje na komunikaci mezi lidmi a psy, vzájemnou psí komunikaci a nenásilné výcvikové metody, kde společně s ostatními trenéry aplikuje vědomý, na tělo orientovaný přístup, znalosti etologie a klikr tréningové postupy. Hlavním směřováním výcvikového centra Koira je přinášení harmonie, vzájemného respektu a soucitu do lidsko – zvířecích vztahů.

V roce 1999 Magdalena zažila své první holotropní dýchání a v roce 2011 se stala certifikovaným facilitátorem. Nabízí workshopy s holotropním dýcháním v České Republice a pravidelně facilituje v zahraničí. Také se spoluorganizuje tréningové moduly pro facilitátory v České Republice v rámci Grof Transpersonal Training. Magdalena se také podílela na organizaci Mezinárodní Transpersonální Konference v Praze.

Magdalena pro svůj osobnostní a duchovní růst nalezla domov v tradicích původních obyvatel Ameriky, šamanských praktikách, meditaci a tanci. Zaměřuje se také na terapie orientované na tělo a v současné době zahájila výcvik v Pesso Boyden Psychoterapii. Její vášeň a srdce však zůstává s dýcháním.

  • Nebyly nalezeny žádné záznamy.