Staňte se certifikovaným facilitátorem holotropního dýchání

Staňte se vyškoleným průvodcem na této úžasné cestě sebepoznání. Mezinárodní organizace Grof Transpersonal Training pořádá výcvikové moduly také v České republice

Jaká je role facilitátora

Jako facilitátor budete vytvářet bezpečné a podpůrné prostředí během skupinových či individuálních sezení. Pomůžete tím účastníkům holotropního dýchání bezpečně vstoupit do mimořádného stavu vědomí a spojit se tak s jejich vlastní vnitřní inteligencí.

Jak se stát facilitátorem

Každý certifikovaný facilitátor musí úspěšně absolvovat certifikační program v rámci organizace Grof Transpersonal Training (GTT). Ta každoročně pořádá několik výcvikových modulů na různých místech po celém světě. Trvají obvykle 5 a půl dne a zaměřují se na různá témata: praxe holotropního dýchání, bodywork, psychospirituální krize, závislosti, sestavení hudebního setu k dýchání a mnohé další.

Abyste získali certifikaci GTT, musíte se zúčastnit 7 modulů na vámi zvoleném místě, z nichž 4 jsou povinné a týkají se praxe holotropního dýchání a 3 volitelné s různou transpersonální tématikou. Na závěr vás pak čeká dvoutýdenní intenzivní certifikační modul, který se koná vždy jeden rok v USA a následující rok v Evropě. Mimo to je potřeba absolvovat 10 holotropních dýchání v roli dýchajícího i sittera a sérii individuálních konzultací s certifikovaným facilitátorem.

Kdo pořádá výcvikové moduly

Výcvikový program holotropního dýchání pořádá Grof Transpersonal Training. Je to mezinárodní organizace se sídlem poblíž San Francisca založená v roce 1989 Stanislavem a Christinou Grofovými, která jako jediná na světě uděluje osvědčení způsobilosti k provozování praxe holotropního dýchání.

Výcvikové moduly v rámci České republiky organizuje Magdalena Šimečková, žačka Stanislava Grofa a certifikovaná facilitátorka holotropního dýchání s praxí od roku 2011.

Grof Transpersonal Training

Výcvik facilitátorů

Zaujala vás možnost stát se certifikovaným facilitátorem holotropního dýchání? Podrobnější informace o výcviku najdete na webu holotropic.com nebo se obraťte na nás.